Hizmetlerimiz

Kendimizi herzaman geliştirmekte ve yeniliklere ayak uydurmak için çok çalışmaktayız.

Web Tasarımı

Lim10 Medya olarak web tasarım, web site tasarımı, web yazılım olarak ekibimizle (tasarımcı, yazılımcı, seo uzmanı, analist ve metin yazarı) sektörde profesyonel çözümler sunmak misyonumuzdur. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlar, kurumsal, e- ticaret, sektöre özel yazılımlar (CRM, B2B, İK, Muhasebe. Vb.), Kurumsal Kimlik, SEO, Google Adwors, Sosyal Medya, Domain-Hosting, Profesyonel Fotoğraf Çekimleri ile hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur.

Web tasarım ile internet ortamında var olmak yeterli değildir. Önemli olan güvenirliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkarıp vitrininizi en iyi şekilde oluşturmaktır.

Web sitesinin kullanıcılar için kolay ve anlaşılır olması, aranılanların en kısa sürede buluna bilmesi web sitenizin özenli ve profesyonel ellerden çıkması ile mümkündür. Özenilmeden, basitçe yapılmış bir site, firmanızın ve sizin güvenilirliğinizi kaybettirirken, ürünlerinizi basitleştirip, rakiplerinize prim vermenize sebep olur. Oysa sizi anlayabilen, yaptığınız işe ilgili, sürekli sizinle irtibatta olan bir web tasarım firması sizi yukarılara taşıyabilir.

Google Reklamları

Adwords, Google'a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Her gün Google'da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google'da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

Google, bir arama yapıldığında o kelime ile alakalı birlerce siteyi sıralayarak önümüze listeler. Ancak, binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek oldukça zor. Bu durumda, Adwords reklamları devreye giriyor. Adwords sayesinde, üst sıralarda olmasanız bile siteniz üst sırada listelenir. Marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesi yine Adwords reklamları ile mümkün. Öte yandan Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize olanak sağlar.

Google "Arama Ağı Reklamları", istediğiniz kelimede hedefleme yapabileceğiniz reklam platformudur. Oluşturacağınız reklam metnine göre, anahtar kelime belirleyebilirsiniz. Arama Ağı Reklamları, çok sayıda ürünü olan firmalar için kullanışlı bir reklam modelidir. Bu sayede her ürün ve projenizi istediğiniz anahtar kelimede hedefleyebilirsiniz. Arama Ağı Reklam modelinde istediğiniz anahtar kelimeyi hedeflediğiniz gibi istemediğiniz anahtar kelimeyi de negatif olarak hedefleyebiliyorsunuz. Böylece, reklamlarınız istemediğiniz kelimelerde gösterilmemektedir. Adwords Arama Ağı reklamlarında ayrıca tarih, saat, konum, yeniden pazarlama ve anahtar kelime gibi hedeflemeler de yapılabilmektedir.

Tasarım & Ergonomi

Tüm reklam mecralarının etkili bir şekilde tüketiciye ulaşmasının ana unsuru tasarımdır.

Doğru ve hızlı bir sonuça ulaşmak için etkili ve konuya uygun tasarımlar gerekmektedir. Bu hususta ajansımız bünyesinde işinde uzman ve eğitimini tamamlamış arkadaşlarımız ile sorunsuz sonuca ulaşabilmekteyiz.

Grafik tasarım, web tasarım ve bu konuların içerisinde banner tasarımları,afiş,logo,kurumsal kimlik,sosyal medya tasarımları, web modül tasarımları gibi alanlarda uzun zamandır yaptığımız işlerin tecrübesi ile hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaktayız.

Yazılım GELİSTİRME

Yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.Hızlı ve sorunsuz bir yazılım ile internette yerinizi alın.

Tasarımın büyüleyici etkisi yazılımın gücü ile birleştiğinde ortaya başarılı işler çıkmaktadır.

Internet'te yayın yapan web siteler broşür görünümlü statik yapıları terk edeli çok oldu. Günümüzde içerik yönetiminin ne kadar önemli bir konuma geldiğinin bilincindeyiz ve tasarladığımız web sitelerinde dinamik içerik yönetimini standart bir özellik olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

Kurumsal web yazılımları,e-ticaret yazılımları ve mobil yazılım ile her zaman yanınızdayız.

Sitenizin tasarımına göre, yeni ürün, ürün grubu, haber, bülten, referans v.b. gibi içerikler eklemek mümkün. Sadece bir web tarayıcısı ve temel bilgisayar bilgisi yeterli. Word veya benzeri bir kelime işleme programını kullanabilen herkesin kullanabileceği basitlikteki yönetim paneli sayesinde güncellemeler çok kolay.

Mobil Uygulama

Akıllı cihazların nerdeyse bilgisayarlar kadar güçlü bir donanımda olması, 3G ve Wi-Fi kullanımındaki artışı ile ortaya yeni bir ihtiyaç çıktı: Mobil Uygulamalar.

En güncel teknoloji ile geliştirilip hizmetinize sunulan yazılımlarımız sadece web siteniz için değil ayrıca markanıza özel geliştirmek istediğiniz oyunlar ya da şirket içi uygulamalar için de uygun çözümler sunmaktadır.

İnsanların bilgiye artık daha hızlı, pratik ve her an ulaşabilmeyi talep etmeleri ile mobil uygulamalar artık bir çok marka için olmazsa olmaz konumunda.

Herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin geliştirilen mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerinizde uzman ekibimizle yanınızdayız.

Var olan mobil uygularımızı güncelleme ve geliştirme süreçlerinde uzman uygulama ekibimizden destek alabilirsiniz. Uygulamalarınız tasarım ve performans olarak gelişir ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verir.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya reklamcılığı, internet reklamcılığı hizmetleri içerisinde bulunan hizmetlerdendir. Bu yüzden internet üzerinde sadece sosyal ağların esas alınması ile birlikte yapılan sosyal medya reklamcılığı beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. İşte sosyal medya reklamcılığının avantajları şunlardır: nbsp;

Sosyal medya üzerinden verilen reklamlar çok büyük kitlelere ulaşmayı sağladığı için ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımı daha kolay yapılabilmektedir.
• Tanıtımı yapılan ürün veya hizmet daha fazla alıcı bulabilmektedir.
• Sosyal medya reklamcılığı diğer reklamcılık hizmetlerinden daha fazla ve daha hızlı yayılma imkânı bulmaktadır.
• İnsanlar reklamları görmekle kalmayıp bu reklamlardan daha çabuk etkilenebilmektedir.
• Reklamların yayınlanma sayısı sosyal medya reklamcılığında daha fazla olduğu için bir reklam gün içerisinde milyonlarca insana sunulabilmektedir.

Dijital Strateji

Dijital medya planlama ve satın alma süreçlerinde, alışılmışın dışında performans kriterleri belirleyen ve kampanya başarısını bu kriterler üzerinden tanımlayan yenilikçi yapımızla, Branding odaklı mecralarda performans pazarlaması yapan bir anlayışa sahibiz.

Sektörün kalıplaşmış raporlama ve ölçümleme gereçlerinden sıyrılıp, teknolojik alt yapımız ve çeşitli entegrasyonlarımızla, reklam dönüşümlerinizi ilk klikten satışın sürecine kadar takip ve optimize ediyor ve tüm detaylarıyla birlikte raporluyoruz.

Başarılı bir kampanyanın ucuz satın almadan değil, yüzlerce kampanyadan edinilmiş know how, istatistiksel verilerle işlenmiş bir çerçeve sonucu oluşturulan efektif bir plandan geçtiğine inanıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Tasarımından altyapısına, sunucu konumlandırılmasından düzenli bakımlarına, entegre dijital pazarlama ve performans arttırıcı araçlardan doğru kurgulanmış bir SEO altyapısına kadar her şeyi düşünür ve markanızın kimliğine en uygun internet sitesini hayata geçirmenize yardım ederiz. Esnek arama modülü, ürün tavsiye sistemleri, lookbook, canlı destek hizmetleri, farklı ödeme sistemi tipleri, kargo takip modülleri ve kolay entegre olunan ERP sistemleri e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak için gereken her şeyi yaparız.

E-Ticaret Altyapısı Sizin işinizi geliştirmek için hayal ettiklerinizi dinleyip, B2B ya da B2C projelerinizde e-ticare siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsayan ve kullanımı kolay bir altyapı geliştiriyoruz. Yapının değişen koşullara uygun olarak geliştirilmeye uygun, güçlü ve esnek olarak dizayn edilmesi en büyük önceliğimiz.

Kampanya Modülleri İnternet sitenizin başarısı ve kullanıcı sadakatinin yapılan kampanya ve ayrıcalıklara bağlı olduğunu hep hatırlatır ve istediğiniz an aklınıza gelen bir kampanya kurgusunu hayata geçirebileceğiniz esnek bir kampanya modülü entegre ederiz.

Altyapıya Entegre Dijital Pazarlama Çözümleri Hedef kitlenize ulaşmak için bütçeniz doğrultusunda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarından daha çok verim alabilmeniz için doğru entegrasyonların yapılması ve kitlelere ulaşım yolunda çalışmalarınızın doğru ölçümlenmesini sağlıyoruz. Doğru kurgulanmış bir SEO altyapısı ile markanız herkes tarafından kolaylıkla bulunması ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları geri kazanmak için yeniden pazarlama yöntemlerinin kullanılmasını sağlarız. Hedef kitlenize ulaşmak için bütçeniz doğrultusunda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarından daha çok verim alabilmeniz için doğru entegrasyonların yapılması ve kitlelere ulaşım yolunda çalışmalarınızın doğru ölçümlenmesini sağlıyoruz. Doğru kurgulanmış bir SEO altyapısı ile markanız herkes tarafından kolaylıkla bulunması ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları geri kazanmak için yeniden pazarlama yöntemlerinin kullanılmasını sağlarız.